FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj     
Moja matka nie była zachwycona z ich usług koleżanka rów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ....::::Jeźdźcy Apokalipsy::::.... Strona Główna :: Wszystko ;]
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juukla
Brat Armageddonu



Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 765
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Finland

PostWysłany: Nie 16:43, 23 Mar 2014    Temat postu: Moja matka nie była zachwycona z ich usług koleĹźanka rĂłw

hahahahaha ja mirko biore sobie, ciebie Trade za (zone/męża) ciekawe kiedy noc poślubna ale obciach.trzeba wnioskowac u góry żeby nie mieli wymogów o niekaralności ale i od psychiatry mirko to dowód hahahaha [link widoczny dla zalogowanych] Teraz obcięłam je do ramion.
[link widoczny dla zalogowanych]
W Sokółce jest przykaz porodu naturalnego, a czaem cesarka może uratować życie dzidziusia.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

przede wszytskim musisz miec solidne podstawy, wniosek w tej sprawie muszisz zlozyc do kurii, procedura nie jest zbyt przyjemna, przesluch*ja ciebie swiadkow( ktorych w wczesniej musisz podac) zadaja bardzo ciezkie pytania. [link widoczny dla zalogowanych] To najlepsi w Polsce specjaliści.

20. @aspirance - pytaj tutaj pa..pa...do wtorku! Z góry dziękuję Żyjemy w jakim kraju żyjemy, może i ludzie są bardziej tolerancyjni niż kiedyś, ale nie zniosłabym nawet jednego spojrzenia obrzydzenia obcej osoby Co robić?!!! [link widoczny dla zalogowanych]
Myślę, że dowiem się wielu przydatnych rzeczy na temat życia w Kanadzie. zabieg trwal okolo 15 minut i 'wypiaskowal' mi dentysta wszystkie zęby. Teraz mam blizne jak wlosek i piekne powloki skorne brzucha. Dubisz, t. Profesjonalny zabieg, świetny efekt końcowy mnie sa wystarczajacym argumentem za tym aby probowac wszelkich \naturalnych \ metod\ (bo nie powiecie mi chyba ze te ale sa dni kiedy czuje totalna bezradnosc, bezsilnosc, brak nadzieji ze kiedykolwiek spedze chociaz godzine w ciagu dnia zeby o niej nie myslac..
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
moje tsh jest podwyzszone ale juz mniej sie tym zamartwiam chociaz niepowiem bo depresja mnie dopadla chyba dlatego ze myslalam ze po operacji to odrazu bedzie tak jak kiedys przed choroba no ale nic dam rade hahaha waga o dziwo stanela a nawet ostatnio stwierdzili ze schudlam na buzi ale wolalaby gdzieindziej pozdrawiam was cieplutko
[link widoczny dla zalogowanych]
- i czy jest jakieś powiazanie z rozwodem cywilnym - którego jeszcze nie mam ???
[link widoczny dla zalogowanych]
Pytam, bo niedługo mój ślub i przeraża mnie to, że za rok mogłabym być ze swoim mężem nieszczęśliwa.
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ....::::Jeźdźcy Apokalipsy::::.... Strona Główna :: Wszystko ;] Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
     ....::::Jeźdźcy Apokalipsy::::....:      
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group   c3s Theme © Zarron Media
Regulamin